Нашият Екип

Нашият Екип

Pavlina Petrova

Павлина Петровa

p.petrova@zaraconsult.com

Магистър Счетоводство и Одит
УНСС
Магистър Финанси
Sheffield University

Nikola Davidkov

Никола Давидков

davidkov@zaraconsult.com

Магистър Счетоводство и одит
УНСС

Evgeni Pavlov

Евгени Павлов

e.pavlov@zaraconsult.com

Магистър Финанси
УНСС

Anelia Angelova

Анелия Ангелова

ani@zaraconsult.com

Магистър Международен бизнес и мениджмънт
СА “Д. А. Ценов”, Свищов

Ivaylo Nikolov

Ивайло Николов

i.nikolov@zaraconsult.com

Магистър Финансов анализ и контрол
СА “Д. А. Ценов”, Свищов

Denitsa Dimitrova

Деница Димитрова

deni@zaraconsult.com

Магистър Счетоводство и одит
УНСС

Вера Давидкова

vera_davidkova@zaraconsult.com

Организация и управление на промишленото производство
УНСС

Veronika Stankeva

Вероника Станкева

veronika@zaraconsult.com

Магистър Счетоводство и Одит
УНСС

Diana Kuneva

Диана Кунева

diana.kuneva@zaraconsult.com

Магистър Управление на Човешките ресурси
УНСС

Spas Tsarkov

Спас Царков

s.tsarkov@zaraconsult.com

Бакалавър Международни финанси и търговия
Университет Портсмут

Stanislav Zhekov

Станислав Жеков

s.zhekov@zaraconsult.com

Магисър Счетоводство и финансов контрол
Икономически университет Варна

Tsvetina Aleksandrova

Цветина Александрова

t.aleksandrova@zaraconsult.com

Бакалавър “Регионално развитие и политика”
Софийски Университет “Св.Климент Охридски”

Lyuben Tsonev

Любен Цонев

l.tsonev@zaraconsult.com

Магистър Счетоводство
УНСС

Mirena Ilieva

Мирена Илиева

m.ilieva@zaraconsult.com

Магистър Икономика и организация на труда
УНСС

Stefan Stefanov

Стефан Стефанов

s.stefanov@zaraconsult.com

Магисър Счетоводство и контрол
УНСС

Hristo Iliev

Христо Илиев

 

Икономика и Бизнес
УНСС

Росица Узунова

Бакалавър “Икономика на човешките ресурси”
УНСС

Dimitrina Dimitrova

Димитрина Димитрова

d.dimitrova@zaraconsult.com

Магистър Финанси
СА “Д. А. Ценов” Свищов

Katerin Shopova

Катерина Шопова

k.shopova@zaraconsult.com

Магистър Икономика на човешките ресурси
УНСС

 

Zdravko Georgiev

Светла Богоева

s.bogoeva@zaraconsult.com

Магистър “Индустриален мениджмънт” & Магистър “Счетоводство и одит в нефинансовите предприятия”
Химикотехнологичен и металургичен университет, гр. София / Стопанска академия Д.А. Ценов, гр. Свищов

Грета Хубенова

Бакалавър Счетоводство
УНСС

Pavel Dimitrov

Павел Димитров

 

Дипломиран експерт-счетоводител Регистриран одитор №440


Елеонора Стойкова

Магистър Счетоводство УНСС

Мария Малинова

Мария Малинова

Магистратура “Счетоводство”, УНСС

 

Александър Апсарухов

Александър Апсарухов

Магистратура “Счетоводство”, УНСС

Габриела Николова

Габриела Николова

Магистратура Маркетинг мениджмънт, НБУ

 

София Колибарова

София Колибарова

Бакалавър Връзки с обществеността
Югозападен университет „Неофит Рилски“

Свържете се с нас


България
+359 2 943 33 88

Имате ли нужда от безплатен експертен съвет?

Моля не се колебайте да се свържете с нас.
Zara Consult Menu