Нашият Екип

Нашият Екип

Pavlina Petrova

Павлина Петровa

p.petrova@zaraconsult.com

Магистър Счетоводство и Одит
УНСС
Магистър Финанси
Sheffield University

Nikola Davidkov

Никола Давидков

davidkov@zaraconsult.com

Магистър Счетоводство и одит
УНСС

Evgeni Pavlov

Евгени Павлов

e.pavlov@zaraconsult.com

Магистър Финанси
УНСС

Anelia Angelova

Анелия Ангелова

ani@zaraconsult.com

Магистър Международен бизнес и мениджмънт
СА “Д. А. Ценов”, Свищов

Ivaylo Nikolov

Ивайло Николов

i.nikolov@zaraconsult.com

Магистър Финансов анализ и контрол
СА “Д. А. Ценов”, Свищов

Denitsa Dimitrova

Деница Димитрова

deni@zaraconsult.com

Магистър Счетоводство и одит
УНСС

Вера Давидкова

vera_davidkova@zaraconsult.com

Организация и управление на промишленото производство
УНСС

Veronika Stankeva

Вероника Станкева

veronika@zaraconsult.com

Магистър Счетоводство и Одит
УНСС

Neli Sveshtnikovska

Нели Свещниковска

sveshtnikovska.n@zaraconsult.com

Бакалавър Финанси
СА “Д. А. Ценов”, Свищов

Diana Kuneva

Диана Кунева

diana.kuneva@zaraconsult.com

Магистър Управление на Човешките ресурси
УНСС

Spas Tsarkov

Спас Царков

s.tsarkov@zaraconsult.com

Бакалавър Международни финанси и търговия
Университет Портсмут

Victoria Toncheva

Виктория Тончева

v.toncheva@zaraconsult.com

Магистър Счетоводство и одит
СА “Д. А. Ценов”, Свищов

Stanislav Zhekov

Станислав Жеков

s.zhekov@zaraconsult.com

Магисър Счетоводство и финансов контрол
Икономически университет Варна

Tsvetina Aleksandrova

Цветина Александрова

t.aleksandrova@zaraconsult.com

Бакалавър “Регионално развитие и политика”
Софийски Университет “Св.Климент Охридски”

Lyuben Tsonev

Любен Цонев

l.tsonev@zaraconsult.com

Магистър Счетоводство
УНСС

Надежда Лазарова

n.lazarova@zaraconsult.com

Магистър “Информационни технологии в съдебната и изпълнителната власт”
Великотърновски Университет “Св. Св. Кирил и Методий”

Ивайло Велев

i.velev@zaraconsult.com

Бакалавър Счетоводство
УНСС

Mirena Ilieva

Мирена Илиева

m.ilieva@zaraconsult.com

Магистър Икономика и организация на труда
УНСС

Stefan Stefanov

Стефан Стефанов

s.stefanov@zaraconsult.com

Магисър Счетоводство и контрол
УНСС

Hristo Iliev

Христо Илиев

 

Икономика и Бизнес
УНСС

Росица Узунова

Бакалавър “Икономика на човешките ресурси”
УНСС

Dimitrina Dimitrova

Димитрина Димитрова

d.dimitrova@zaraconsult.com

Магистър Финанси
СА “Д. А. Ценов” Свищов

Yordan Tachov

Йордан Тачов

y.tachov@zaraconsult.com

Бакалавър Международни финанси и търговия
Университет Портсмут

Katerin Shopova

Катерина Шопова

k.shopova@zaraconsult.com

Магистър Икономика на човешките ресурси
УНСС

Asen Georgiev

Асен Георгиев

a.georgiev@zaraconsult.com

Магистър Счетоводство
УНСС

Zdravko Georgiev

Светла Богоева

s.bogoeva@zaraconsult.com

Магистър “Индустриален мениджмънт” & Магистър “Счетоводство и одит в нефинансовите предприятия”
Химикотехнологичен и металургичен университет, гр. София / Стопанска академия Д.А. Ценов, гр. Свищов

Грета Хубенова

Бакалавър Счетоводство
УНСС

Янна Иванова

Магистър Корпоративно счетоводство със секторна специализация в IT сектор
Софийски университет “Св. Климент Охридски”

Pavel Dimitrov

Павел Димитров

 

Дипломиран експерт-счетоводител Регистриран одитор №440

Свържете се с нас


България
+359 2 943 33 88

Имате ли нужда от безплатен експертен съвет?

Моля не се колебайте да се свържете с нас.
Zara Consult Menu